HR / Office manager

Do týmu PlnaPenezenka.cz hledáme novou posilu v podobě šikovného, milého, pohotového, vstřícného člověka se zájmem a citem o, a pro lidi na pozici HR / Office manager.

Co bude tvou úlohou

Stát se nepostradatelným členem naší firmy pro všechny nás, kteří tu děláme. Vzít si nás pod křídlo, zajišťovat příjemné a funkční prostředí pro práci, vymýšlet a organizovat akce pracovní i mimopracovní, zajistit vnitrofiremní komunikaci, zjišťovat naše potřeby, navrhovat, vytvářet a udržovat potřebné procesy pro efektivnější fungování nás všech s cílem být nejlepší v oblasti cashbacku. Řešit recruitment od A do Z, a řešit vzdělávání. Velmi úzce spolupracovat s vedením firmy a boardem.

Jakého člověka hledáme

Takového, kterému záleží na sobě, ale dělá mu radost, když jsou happy lidi kolem něj. Je vnímavý, všímavý, loajální, kámoš, ale i pragmatik. Má zkušenost z HR, asistentské nebo office management pozice. Potřebujeme člověka schopného se zájmem učit se, zdokonalovat sebe a vést k tomu i ostatní.
Nepotřebujeme úplného seniora, ale pracovní návyky a zkušenosti z podobných pozic mít musíš. Hledáme někoho, kdo bude dělat můstek mezi ředitelem a námi ostatními. Takovou fajn a spolehlivou duši našeho týmu :)

Budeš mít možnost rozvíjet se v oblasti HR. Budeš mít prostor pro vytvoření potřebných procesů, které uznáš za vhodné zavést pro správné fungování firmy. Budeš mít prostor pro nastavení této pracovní pozice. Budeš mít možnost podílet se na dalším rozvoji a výsledcích již dnes největšího cashback online webu v ČR díky zajištění skvěle fungujícího prostředí.

Sedíme asi 5 minut od metra Anděl.Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Přijď se k nám podívat!

Chci u vás pracovat

Další otevřené pozice

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat