Asistentka ředitele

Do týmu Plné Peněženky hledáme novou posilu v podobě spolehlivého a šikovného člověka na pozici Asistent/ka ředitele.

Co bude tvou úlohou:

Uvolnit ruce managementu naší firmy, od běžné denní operativy a exekutivních věcí, na které již nemá prostor. Budeš pravá a důležitá ruka vedení společnosti, která vytváří zajímavé online projekty.

Náplň práce:

  • Podpora vedení společnosti
  • Podpora při zajištění organizačně-administrativního chodu kanceláře
  • Úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů
  • Tvorba tabulek a reporting
  • Komunikace s účetními, právníky v jednoduchých úkonech
  • Zajišťování teambuildingových akcí
  • HR agenda vč. vnitrofiremní komunikace

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Výbornou češtinu
  • Přátelská a komunikativní povaha
  • Zdvořilost a samostatnost
  • Pečlivost a systematičnost
  • Aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • Pokročilou znalost práce na PC (Excel, Word, Power Point, Internet)

Nabízíme:

  • Kvalitní zázemí stabilní společnosti
  • Práce v centru Prahy (2 min. od metra Anděl)
  • Mladý dynamický tým - rodinná atmosféra v týmu okolo 30 lidi
  • Fixní plat + osobní ohodnocení
  • Průběžné vzdělávání
  • Pozice je vhodná pro absolventy, maminky po mateřské
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Možnost částečné práce z domova

Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Přijď se k nám podívat!

Chci u vás pracovat

Další otevřené pozice

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat