Jak získat více peněz na PlnaPenezenka.cz?

Připravili jsme pro vás přehled tipů, jak získat ještě více peněz přes PlnaPenezenka.cz. Komu se dneska nehodí nějaké peníze navíc? Využijte možnosti získání peněz na maximum. Na této stránce se dozvíte, jak se stát expertem v získání peněz přes PlnaPenezenka.cz:

Jak získat více peněz

Doporuč a získej až 6 000 Kč!

Po přihlášení k vašemu účtu najdete váš osobní doporučovací odkaz. Tento odkaz pošlete kamarádům a můžete získat až 6 000 Kč za jejich registraci. Za každého kamaráda získáte 300 Kč, které vám vyplatíme na váš bankovní účet.

Doporučit známého
Jak získat více peněz

Lištička do prohlížeče

S lištičkou do prohlížeče nepřijdete o žádné peníze zpět z nákupů. Lištička vás spolehlivě upozorní, pokud se chystáte nakupovat v obchodě, který nabízí peníze zpět z nákupu. Upozorní vás také, pokud se chystáte nakupovat v obchodě, který sice peníze zpět nenabízí, ale můžete nakoupit v obchodě s podobným sortimentem a cashback odměnou. Za stažení lištičky získáte 10 Kč ihned na váš účet.

Instalovat lištičku
Jak získat více peněz

Věrnostní program

Pokud přes PlnáPeněženka.cz nakupujete pravidelně, můžete se těšit na vyšší odměny než ostatní uživatelé. Věrní uživatelé se mají u nás vždy o pořádný kus lépe! Při pravidelném nakupování získáte až o 10 % větší odměny.

Více o programu
Jak získat více peněz

Akční nabídky v newsletterech

Sledujte akční nabídky, které zasíláme našim uživatelům prostřednictvím newsletterů. Připravujeme pro vás několikrát do měsíce akční zvýhodnění na nákupy v obchodech, které jsou aktuálně oblíbené.

Zapnout v nastavení
Jak získat více peněz

Sledujte náš Facebook a Twitter účet

O aktuálních akcích a slevách se dozvíte také na Facebooku a Twitteru. Doporučujeme sledovat PlnaPenezenka.cz na vašich sociálních sítích.

Facebook Twitter
Jak získat více peněz

Propojení účtu s Facebook.com

Propojte si Plnou Peněženku s účtem na Facebook.com a dáme Vám ihned odměnu 10 Kč. Navíc se Vám zjednoduší přihlášení na jedno kliknutí.

Propojit účty

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat