Měsíc Plné Peněženky
oslavy pokračují!

  • Máme pro vás speciální akce, slevy i odměny
  • Užívejte si výhodné nákupy do 31. 3.
  • Stále soutěžíme o ceny za více než 100 000 Kč

DNES SE SLAVÍ I V ČÍNĚ

Znáte čínský gigant AliExpress? Milujete levné nákupy z Číny a užíváte si jejich nízkou cenu, snadnou dostupnost i nefalšovanou radost, když vám balíček po pár týdnech netrpělivého čekání dorazí do Vaší schránky?

Dnes slaví své 5. narozeniny Gearbest, obchod AliExpressu podobný a mezi uživateli Plné Peněženky rovněž velmi oblíbený. A právě Gearbest si na dnešek pro zákazníky z celého světa připravil slevy až 55 %! Tak vyzkoušejte i vy svůj první nákup na Gearbest.com.

Kdy jindy, když ne dnes?
Nakoupit na Gearbest

NÁKUPNÍ JÍZDA NA ABOUT YOU

Módní obchod ABOUT YOU vtrhl do Česka jako lavina. A brzy začal své zákazníky, dychtivé po pestrém šatníku, odměňovat i cashbackem od Plné Peněženky.

První jarní hodiny už odbíjejí a jaro dnes přivítá i ABOUT YOU. A my vám dáme dobrou radu! Počkejte s jarní objednávkou z ABOUT YOU do dnešní 22. hodiny, zadejte v košíku slevový kód JIZDA a váš nákup bude o rovných 25 % levnější.

Nakoupit na About You


Těšíte se na další dárky od Plné Peněženky? Sledujte tuto stránku, protože hned na zítra pro vás máme připravenou recenzi produktů. A ty od nás budete moci zdarma získat.

Stále běží i naše březnová SOUTĚŽ O 100 CEN. A v ní má šanci vyhrát opravdu každý…


Konečné znění tajenky:

Jaro vybízí k výletům a plánování dovolené. Ať budete cestovat na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří, s námi bude každá vaše cesta výhodnější.

Objevte všechny dárky k narozeninám

Slavíme 7 let aneb Plná Peněženka ve filmu :)

10 výherců kytic