Plnou Peněženku používá už 800 000+ lidí

Chcete nakupováním přes internet ušetřit?

Vím, jak získat peníze z nákupů zpět.

Slyšeli jste už slovo cashback? Nevěříte, že by vám mohl někdo za nákupy vrátit peníze zpět? Přiznám se, že ani já jsem cashback na začátku neznala…

O nakupování s cashbackem jsem se poprvé dozvěděla, když jsem si hledala brigádu a zůstala jsem mu věrná doteď. Před třemi lety se rozšiřoval tým cashback portálu Plná Peněženka, hledali člověka na zákaznickou podporu. Neváhala jsem a přihlásila jsem se. Samozřejmě jsem si před pohovorem o tomto projektu něco přečetla a začala zkoumat, jak cashback funguje. Nejdřív jsem byla překvapená, že jsem o takové službě předtím neslyšela. Poslední roky nakupuji častěji online než v kamenných obchodech, no a hned mě napadlo, jak skvělé by bylo, kdyby mi za nákupy ještě někdo i zaplatil. Tedy, ne doopravdy, ale přes cashback. Pojďme se společně podívat na to, co vlastně cashback je, jak ho používat a jaké výhody vám jeho používání přinese. To všechno přes moji osobní zkušenost s cashback portálem Plná Peněženka. Ale začněme pěkně popořádku.

Co je cashback?

Co si pod pojmem cashback máte vlastně představit? Cashback je služba, která vám vrátí část peněz z nákupu. Peníze zpět z nákupů můžete získat, když použijete cashback portál Plná Peněženka. Cashback portál vrací část z objednávky, kterou uděláte online, přes internet.
Určitě vám vrtá hlavou, co z toho taková Plná Peněženka vůbec má. Princip fungování cashback spolupráce je skutečně jednoduchý. Za každého přivedeného zákazníka vyplatí e-shop provizi cashbackovému portálu. Ten se s vámi potom podělí o tuto provizi a vy tak získáte cashback. Spokojené jsou tak všechny tři strany. Jednoduché, ne?

Jak na to krok za krokem

1. Zaregistrujte se na Plné Peněžence

Nadchla vás představa dostávat za nákupy peníze zpátky? V takovém případě je potřebná registrace na Plné Peněžence. Stačí jen zadat e-mailovou adresu, potvrdit ověřovací e-mail a je to tam – šetříte díky cashbacku. Na Plné Peněžence najdete v současnosti víc než 750 e-shopů, ve kterých je možné nakupovat s cashbackem. Najdete tady e-shopy ze segmentu módy, cestování, nábytku, zdraví, ale i kosmetiky nebo sportovního vybavení. A co samotné značky? Vydělávat nakupováním můžete například v oblíbeném e-shopu Bonprix, Deichmann, CCC, Notino, Bonami, ale například i v čínském gigantu AliExpress. Nakupovat s cashbackem můžete i v jednom z největších rezervačních systémů Booking. Stále vám to nestačí? Sportovci určitě ocení populární Sportisimo a domácí kutilové zase Baumax. Nezaostává ani nabídka lékáren. Peníze zpět získáte i za nákupy v lékárně Pilulka.cz, Dr.Max či Benu.

Ptáte se, proč je registrace nutná? Odpověď je jednoduchá. Aby Plná Peněženka věděla, že jste právě Vy nakoupili a připsala tak právě na Váš účet cashback.

Jaké údaje ode mě Plná Peněženka potřebuje?

Pro samotné nakupování s cashbackem zadáte jen e-mailovou adresu, tím se na Plné Peněžence zaregistrujete. Předtím, než si budete chtít nechat nasbíraný cashback vyplatit, vyplníte osobní údaje (jméno, příjmení) a číslo účtu, na který chcete peníze poslat. Abyste se o svých nasbíraných penězích dozvěděli obratem, doporučuji vyplnit i telefonický kontakt. Díky tomu vám Plná Peněženka pošle SMS s informací o dalším získaném cashbacku. O tom, že to funguje je přesvědčených už tisíce spokojených uživatelů Plné Peněženky. V současnosti Plnou Peněženku používá víc než 710 000 lidí. Naše služby vyzkoušel například i Patrik Hezucký z Evropy 2. Sám se přesvědčil, že nákupem se dá s Plnou Peněženkou opravdu ušetřit.

Zkuste to i Vy!

2. Začněte nakupovat v oblíbených obchodech

Registrace na Plné Peněžence proběhla úspěšně? Tak vám už nic nebrání v tom utrhnout se z řetězu a nakupovat výhodněji s cashbackem. Stačí si vyhledat obchod, ve kterém chcete nakupovat a kliknout na „Nakoupit s cashbackem“. Přesměrováním do obchodu přes odkaz Plné Peněženky bude obchod vědět, že má cashback připsat právě na váš uživatelský účet. Nákup uděláte tak, jak jste zvyklí – s jediným kliknutím navíc (přes Plnou Peněženku) vám cashback přijde na uživatelský účet zpravidla do několika hodin.

3. Hromadí se vám peníze? Co s nasbíraným cashbackem...

Cashback se bude vždy připisovat na vámi vytvořený uživatelský účet na Plné Peněžence. Nejprve se dostane do stavu „registrovaný“, to v jednoduchosti znamená, že Plná Peněženka i e-shop o vašem nákupu vědí. Vědí tedy, že jste nakupovali s cashbackem a ten se připsal. Už se tedy můžete začít radovat. Jestli váš nákup proběhne v pořádku, objednávku zaplatíte, nestornujete nebo nevrátíte, cashback se vám do několika týdnů schválí. A proč cashback není potvrzený hned? Opět, prakticky a jednoduše. I e-shopy se musí chránit. Nárok na cashback vzniká až po realizaci nákupu, po jeho úplném dokončení, neodstoupení od smlouvy. Například na vrácení produktu máte ještě 14 dní bez udání důvodu, proto je nepravděpodobné, že dostane peníze dřív. Nemáte se ale čeho obávat. I když to trvá déle, nasbírané peníze vám neutečou. Cashback za nákupy můžete na uživatelském účtě sbírat roky. Nejste ničím limitovaní. Výplata cashbacku je také velmi jednoduchá. Nasbírané peníze vám Plná Peněženka pošle na bankovní účet. Stačí si o výplatu požádat a zpravidla do 3 pracovních dnů budete mít peníze na svém bankovním účtu. Schválený cashback za nákupy si můžete nechat vyplatit už od 1 Kč, pokud si k němu chcete přičíst i bonusy (které Plná Peněženka dává například za první 3 nákupy, za instalaci doplňku do prohlížeče, za propojení účtu s Facebookem a jiné), je potřeba mít schválený cashback alespoň ve výši 100 Kč.Tajemství cashbacku jsem si nemohla nechat pro sebe, proto jsem Plnou Peněženku doporučila sestře. Poslala jsem jí speciální doporučující odkaz, díky kterému jsem dostala od Plné Peněženky 300 Kč. A co o Plné Peněžence řekla?:

„Plná Peněženka je super, začala jsem nakupovat s cashbackem hned, jakmile mi ji Janka doporučila. Jediné, na co si musím zvyknout, je vypnutí adBlocku před nákupem, aby se mi cashback připsal. Ale stojí to za to, vždyť dostanu cashback za každý nákup.“

Vyplatí se nakupovat s cashbackem?

Od teorie k praxi. Proč jsem začala Plnou Peněženku pravidelně využívat? Moje začátky byly o testování. Chtěla jsem zjistit, jestli Plná Peněženka a cashback skutečně funguje a jestli tak říkajíc splní, co slíbili. Moje první kroky přes Plnou Peněženku směřovaly do e-shopů Notino a eBay, potom jsem zkusila i nákup letenky přes Kiwi, postupně nákup léků a doplňků v lékárně a teď s cashbackem nakupuji prakticky všechno, na co si jen vzpomenu. Ano, přiznávám, že někdy mi Peněženka vrátí jen několik halířů, na druhou stranu, postupně jsem si tam za víc jak 3 roky nasbírala přes 2 100 Kč. A to si myslím není vůbec málo! A ještě dodám, že nepatřím mezi lidi, co nakupují pořád za hodně peněz. Ale pokud například nakupujete často právě na AliExpress, Bonprix či Banggood, máte šanci vydělat nakupováním celkem slušnou částku mnohem dřív.

Janka Bednárová

spokojená uživatelka PlnéPeněženky