Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

Bonprix dámské botyBonprix nabízí mimo oblečení také rozsáhlý sortiment dámských bot nejen od svých značek – mimo Rainbow, John Baner JEANSWEAR, Bodyflirt a bpc Bonprix Collection zde své boty vystavují také značky Skechers, Marco Tozzi, Mustang, Brütting, KAPPA, Lico, Marcell von Berlin for Bonprix nebo Jana a mnohé další. Velkou výhodou kozaček od Bonprix je rozsah dostupných velikostí – od vel. 35 do 45.

Nabídka Bonprix bot se dělí do několika sekcí: první z nich je sekce balerín, kterých v katalogu můžete nalézt okolo stovky. Jedná se o nabídku kvalitních (nejen tradičně pojatých) balerín vhodných pro běžné denní nošení. Kromě klasických balerín k šatům je katalog rozšířen o také kousky sportovnějšího vzezření, lakované a „krajkové“ baleríny, kožené mokasíny, polobotky, baleríny na platformě aj.

Další kategorií bot jsou dámské kozačky, které se hodí spíše pro chladnější měsíce z roku. K sehnání jsou zde jak klasické zateplené kozačky na hrubé podrážce, vhodné do sněhu, tak také „designové“ kozačky hodící se spíše do města, kde nejsou výkyvy počasí tak extrémní. Vybrat si můžete i z několika různých výšek jejich podpatku a také z několika typů (jehlový, platforma, klínový, široký či trychtýřový). Z barev zde jednoznačně převládá po léta se v čele módy držící černá, ale barevných kozaček stále přibývá.

Pro milovnice elegance a ženskosti bude nejspíše vhodná sekce lodiček, ze kterých je opravdu co vybírat. V nabídce jsou lodičky klasicky elegantní i spíše sportovního, v oblasti lodiček poměrně netradičního rázu. Podle vlastního gusta můžete vybírat z výšky podpatku od 3 do více než 10 cm, přičemž ty nejnižší jsou zpravidla klínkového charakteru, zatímco největší výška patří podpatkům jehlovým. Pozadu s rozsahem výběru nejsou ani použité materiály, mezi ty nejpoužívanější se jednoznačně řadí lak, semiš, kůže, krajka…

Nejen pro domácí pohodlí se nabízí kategorie pantoflí, které se dají nosit jako domácí obuv, ale také jako pohodlná obuv na venkovní procházky. Pokud máte rádi vyšší boty, můžete si vybrat z nabídky pantoflí na klínku. O něco pohodlnější zákaznice zase jistě vezmou zavděk některými „žabkami“ nebo jejich modifikacemi. S touto kategorií úzce souvisí také nabídka sandálů, které rovněž nabízí pohodlí spojené s pěkným a originálním vzhledem. Na sandálech jsou stále populárnější třásně, indiánské vzory a kůže, což se pochopitelně odráží i v katalogu.

Na podzimní měsíce se jistě budou velice hodit polokozačky. Těch bývá v katalogu zpravidla téměř 200 kusů, o výběr tedy opravdu není nouze. Většina z nich sahá zhruba ke kotníkům, jsou tedy mnohem vhodnější než na podzim příliš teplé klasické vysoké kozačky. Opět si lze vybrat z několika typů podpatků a materiálů, a stejně jako u kozaček, i zde převládá obuv černé nebo hnědé barvy.

Poslední kategorií je sportovní obuv vhodná zejména pro vycházky a běh. Tato kategorie je ve většině případů barevně bohatší než ty předchozí, rozhodně se nebojí ani neonových barev, zajímavých tvarů, materiálů a dokonce ani zvláštních typů vázání.

Cena Bonprix bot zákazníky také jistě mile překvapí, protože za pohodlné a vzhledově ideální boty koneckonců nezaplatíte „pálku“, jako tomu v případě bot bývá velice často. Cena je zkrátka nepřemrštěná a úměrná dobré kvalitě této obuvi. Pokud jste doteď o koupi nových bot váhali, žádné se vám nelíbili nebo neseděli, pak věřte, že v katalogu od Bonprix si vyberete nejedny!

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz


nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google