Registrace ZDARMA

Čechy oblíbený AliExpress nabídne až 90% slevy. Díky cashbacku lze ušetřit ještě více

Čínský AliExpress, který má našlápnuto k tomu stát se globální e-shopovou jedničkou a vystřídat na této pozici americký Amazon, nachystal největší slevovou akci roku. Historie největší slevové nákupní akce sahá až do roku 2009, kdy AliExpress tuto akci pořádal poprvé. V loňském roce uživatelé nakoupili v tento jediný den zboží za neuvěřitelných 391 miliard Kč, což je pro srovnání skoro čtvrtina státního dluhu České republiky.

V sobotu 11. 11. od 9 hodin ráno proběhne AliExpress Day – den, kdy lze během 24 hodin pořídit si v tomto internetovém obchodě módu, elektroniku, doplňky do domácnosti a spoustu dalšího sortimentu za minimální ceny se slevami až 90 %. Jde o ideální příležitost, jak pořídit vánoční dárky. AliExpress Day skončí 12. 11. v 9 hodin ráno. Čeští uživatelé mohou využít ještě výhodnějších cen díky cashbacku.

Dlouhodobá jednička mezi českými cashbacky PlnaPenezenka.cz vrací uživatelům, kteří nakoupí u AliExpressu, až 5 % z celkové výše objednávky. V průměru si zákazník přijde na 12 korun z nákupu zpět. Doposud Plná Peněženka zprostředkovala u AliExpressu 1,25 milionu nákupů, což z ní dělá největšího obchodního partnera v České republice. Je to nejvíce transakcí z 580 partnerských obchodů Plné Peněženky, s nimiž tento cashback spolupracuje. Počet uživatelů, kteří využívají služby Plné Peněženky, překonal v říjnu hranici 380 000. "Těmto uživatelům jsme již zprostředkovali připsané odměny ve výši 59 000 000 korun," říká marketingový ředitel Plné Peněženky Josef Drobílek.

Drobílek vidí hned několik důvodů, proč si Češi zvykli nakupovat u AliExpressu. Zmiňuje širokou nabídku sortimentu, dostupnost recenzí produktů i prodejců, rychlost platby kartou a častou absenci platby za poštovné. Distribuci zboží totiž dotuje přímo čínská vláda a většinou obdrží zákazník zboží již do měsíce. V některých případech mu prodejci doručí zboží již do týdne, ale někdy dodací lhůta činí dva měsíce. V případě, že zboží zákazníkovi nedorazí, nebo dorazí poškozené, zaručuje AliExpress vrácení peněz.

Přidejte se
ZDARMA!

Již jsem registrovaný. Chci se .

Přihlášení na web PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google Chci se zaregistrovat