AKCE: Vyhrajte až 3 000 Kč!

NOVINKA: SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO NEDĚLE 30. ŘÍJNA!
Zúčastněte se soutěže, kterou pro Vás připravila TopSleva společně s Plnou Peněženkou! Přepošlete svým kamarádům soutěžní e-mail a získejte některou z následujících cen:

 • Finanční odměna 500 – 3 000 Kč pro 7 nejaktivnějších z Vás!
 • Finanční odměna 500 – 3 000 Kč pro šťastlivce, kteří odešlou e-mail ve správnou chvíli!
 • CELKEM VÁM ROZDÁME AŽ 16 000 Kč!
ve spolupráci s
Do konce akce zbývá:
Akce je ukončena.

Jak funguje PlnaPenezenka.cz?
Je to jednodušší, než si myslíte!

Vyhledejte si obchod

V naší nabídce aktuálně najdete přes 330 zapojených obchodů. Vyhledejte si ten, v němž se chystáte nakoupit.

Nakupte jako obvykle

Proklikněte se do obchodu z Plné Peněženky a nakupte jako obvykle.

Získejte peníze zpět

Z částky, kterou jste za nákup zaplatili v obchodě, Vám dáme až 25 % peněz zpět na Váš bankovní účet.

Ještě nejste uživatelem Plné Peněženky?
Zaregistrujte se ZDARMA JEŠTĚ DNES!

E-mail je v nesprávném formátu.

Podmínky akce „Vyhrajte až 3 000 Kč!“

 • Smyslem soutěže je přeposlání soutěžního e-mailu co nejvíce známým. Za odměnu získají výherci finanční odměnu ve výši 500 – 3 000 Kč.
 • Účastníkem soutěže se automaticky stane každý, kdo přepošle soutěžní e-mail alespoň pěti svým známým a současně v kopii uvede e-mailovou adresu [email protected] Díky této skutečnosti pořadatel soutěže rozpozná, na kolik e-mailových adres soutěžící soutěžní e-mail přeposlal.
 • Každý soutěžící se zavazuje, že soutěžní e-mail přepošle pouze na e-mailové adresy reálných lidí. Pořadatel soutěže si vyhrazuje vyřadit soutěžícího ze soutěže v případě důvodného podezření, že se pokusil obejít pravidla soutěže. Výslovně zakázáno je zakládání nových fiktivních e-mailových adres či jiné podvodné jednání, které je v rozporu se smyslem soutěže.
 • Soutěžící, který přepošle soutěžní e-mail na nejvíce skutečných e-mailových adres, získá finanční odměnu 3 000 Kč. Druhý v pořadí obdrží 2 000 Kč, třetí v pořadí 1 000 Kč. Každý soutěžící na 4. – 7. místě obdrží finanční odměnu 500 Kč. V případě rovnosti počtu přeposlání u více soutěžících rozhoduje dřívější čas prvního přeposlání.
 • Každý 100. soutěžící, který se zapojí do soutěže, rovněž obdrží finanční odměnu. 100. soutěžící obdrží 3 000 Kč, 200. soutěžící 2 000 Kč, 300. soutěžící 1 000 Kč, 400., 500., 600. a 700. soutěžící obdrží odměnu 500 Kč. Celkem bude v rámci tohoto bodu soutěže rozdáno 8 000 Kč rozdělených do 7 výher.
 • Soutěž končí v neděli 30. října 2016 ve 23:59:59. Výherci budou vyhlášeni a kontaktováni e-mailem nejpozději ve středu 2. listopadu 2016.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a výhry není možné právně vymáhat.
 • Soutěž pořádá 5DM.cz, s.r.o.

Příklady obchodů, ve kterých můžete díky Plné Peněžence ušetřit:

Zaregistrujte se na PlnaPenezenka.cz

Zadejte prosím svůj email ve správném formátu.
Chyba 500 - vnitřní chyba serveru

Vnitřní chyba serveru

Omlouváme se za krátkou nedostupnost webu a prosíme Vás o pár minut strpení. Ač se snažíme, aby byla Plná Peněženka Vaším chytrým společníkem při každém nákupu, právě na ní potřebujeme něco opravit.

Prohlédněte si zatím nejnovější akce, slevy či fotky ze zákulisí na našich sociálních sítích: