AliExpress Global Shopping Festival

Nejvýhodněji na Vánoce nakoupíte pouze dnes 11. 11.!

Nákupní šílenství na svatého Martina zažívá celý svět již od roku 2009, kdy AliExpress poprvé vyhlásil 11. 11. jako svátek nakupování. V tento den obchodníci z celého světa sdružení do globální nákupní galerie AliExpress nabízí desítky tisíc svých produktů až s 50% slevou!

Pokud náhodou neznáte AliExpress, tak vězte, že tento čínský gigant nabízí zboží všeho druhu za opravdu výhodné ceny. Nakupovat můžete ve velkých objemech, ale i po jednotlivých kouscích. Dokonce můžete často nakupovat jednotlivé kousky s dopravou z Číny do ČR zcela zdarma! A právě dnes v pátek 11. 11. nabízí AliExpress na již tak výhodné nákupy až 50% slevy!

Pro vaši představu, o jak velkou akci se jedná. AliExpress v loňském roce za 24 hodin prodal zboží za neuvěřitelných 14,3 miliardy dolarů! V tento jediný den zde nakoupilo 115 milionů lidí z celkem 232 zemí světa. Pokud znáte obdobný americký nákupní den „Black Friday“, tak při něm lidé nakoupili výrazně méně než právě na svatého Martina na AliExpressu.

Jak si nákupy na AliExpressu ještě zvýhodnit?

Ano, skutečně je možné v tento jedinečný den ušetřit ještě více. Z jakékoliv vaší útraty na AliExpressu totiž můžete získat dalších 5 % zpět na váš účet, a to díky cashback portálu PlnáPeněženka.cz.

Co je cashback a jak funguje? Cashback je celosvětově velmi populární způsob nakupování. Např. ve Velké Británii takto nakupuje asi 20 % populace a největší cashbackový portál Quidco.com měl jen za loňský rok obrat 800 milionů liber.

V Česku je největším cashback portálem právě PlnáPeněženka.cz, která svým uživatelům již připsala na jejich účty více než 20 milionů korun.

Způsob, jak získat peníze ze svých nákupů zpět, je jednoduchý. Stačí se registrovat a před vlastním nákupem jít na Plnou Peněženku, vybrat si jeden z více než 400 zapojených e-shopů (např. právě AliExpress) a nakoupit tak, jak jste zvyklí. Po vašem nákupu budete informováni o výši částky, kterou za své nákupy získáváte. Tyto peníze si můžete v jakékoliv výši, kdykoliv po jejich připsání na váš účet, vybrat.

Nejvýhodnější nákupy v českých e-shopech

Výhodně nakupovat nemusíte pouze v zahraničí. I v Česku pro vás e-shopy připravují řadu zajímavých nákupních akcí. Už příští týden 15. – 16. 11. je možné na většině e-shopů nakupovat s dopravou zdarma, nicméně ten pravý den na výhodné nákupy je v pátek 25. 11. v takzvaný „Black Friday“, kdy i české e-shopy zlevní tisíce svých skladových položek o desítky procent.

Nezapomeňte, že letošní vánoční nákupy vám díky PlnáPeněženka.cz vydělají až 25 % ze všech vašich plateb.

Sdílejte svým přátelům:

Registrujte se zdarma na PlnaPenezenka.cz

Registrujte se ZDARMA a začněte vydělávat nakupováním na AliExpress.com a dalších obchodech ještě dnes!
Po registraci od nás obdržíte bonus 60 Kč na první 3 nákupy!

Jste u nás již registrováni?
Přihlaste se.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat